Ринок туристичних послуг

Ринок туристичних послуг
Автор: Любіцева О.О.
Год выпуска: 2006
Язык: украинский
Переплёт: твердый
Кол-во страниц: 486
ISBN: 966-542-184-0
Издательство: Альтерпрес
Формат: 60x90/16

У даній книзі розглядаються теорія, І методологія і методика дослідження геопросторових аспектів розвитку ринку туристичних послуг, механізм та закономірності його функціонування і територіальної організації на різних ієрархічних рівнях. Основна увага приділена структурно-типологічним ознакам туристичного ринку, принципам його сегментації, умовам та чинникам формування і територіальної організації індустрії туризму як основи розвитку національного ринку туристичних послуг. Проблеми розвитку та територіальної організації національного ринку туристичних послуг України висвітлюються на тлі світогосподарських процесів, притаман-них індустрії туризму на етапі глобалізації.
Для фахівців галузі туризму, студентів фаху менеджмент туризму географічних, історичних, економічних факультетів вищих закладів освіти.

 

 

  

Поиск

Название книги

Наши авторы

Новинки

Город без отцов
Краткое описание : События происходят на востоке Украины. Тема криминальной разведки в середине 90х. Это время рэкета, дикого бизнеса, контрабанды и знакомства с Европой. Молодой парень Артем Салтанов из бедной, шахтерской семьи вовлечен в контрабандное ремесло. В течение нескольких лет богатеет тем самым привлекает к себе не добрые взгляды, не честных на руку дельцов, которые под видом правовых органов попытаются завладеть ...
Автор : Александр Шамрай
Все права защищены© 2008
создание сайта
Создание сайтов