Слова чоловіків (1790 - 1793)

Автор: Упорядниця Елізабет Бадентер
Год выпуска: 2006
Язык: украинский
Переплёт: мягкий
Кол-во страниц: 400
ISBN: 966-542-307-Х
Издательство: Альтерпрес
Формат: 84х108\32

Основу цієї книги становить добірка текстів, присвячених проблемі надання політичних прав жінкам. Всі ці тексти було написано чоловіками доби Великої французької революції (з 1790 по 1793 рр). Елазбет Бадентер, відома французька дослідниця , що видала цю збірку 1989 року, року двохсотліття революції, ставила за мету відтворити сприйняття чоловіками першого етапу свідомої боротьби французьких жінок за політичне рівноправ'я. Значення цих текстів виходить далеко за межі гендерних досліджень, адже вони є пам'ятками однієї з перших спроб принципово змінити традиційні форми життя з позиції раціонально сконструйованої і демократично легітимованої політичної теорії.

Наше видання містить також чотири додатки до оригінального тексту - уривки з вторів французьких авторів XVII століття, що дають змогу відтворити історію понад столітнього розгляду "питання про жінок" у французькому філософсько-політичному дискурсі. Майже всі тексти цієї книги вперше публікуються українською мовою. Видання супроводжують докладні коментарі, а також двомовні покажчики імен і понять; призначене для науковців, викладачів, студентів, усіх, хто цікавиться філософією, гендерознавством, історією, політологією.  

  

Поиск

Название книги

Наши авторы

Новинки

Город без отцов
Краткое описание : События происходят на востоке Украины. Тема криминальной разведки в середине 90х. Это время рэкета, дикого бизнеса, контрабанды и знакомства с Европой. Молодой парень Артем Салтанов из бедной, шахтерской семьи вовлечен в контрабандное ремесло. В течение нескольких лет богатеет тем самым привлекает к себе не добрые взгляды, не честных на руку дельцов, которые под видом правовых органов попытаются завладеть ...
Автор : Александр Шамрай
Все права защищены© 2017
создание сайта
Создание сайтов